Isa Stein
ROSEN, 2016,
Tusche und Kohle auf Papier, 50 x 50cm, gerahmt, signiert
27.04.2017 - 20:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Isa Stein
ROSEN, 2016,
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Charity auction - Art auction |
Datum: | 27.04.2017 - 20:00 |
Místo konání aukce: | Looshaus Wien, Michaelerplatz 3, 1010 Wien |
Prohlídka: | 27.04.2017, 15:00 |